Čo je to dermatokozmetika?

Letné lúče už príjemne šteklia a hrejú. Vy však z toho máte zmiešané pocity? Vašu pokožku sa vám pred letom nepodarilo prebudiť k životu… Zamatová, prirodzene rozjasnená a svieža pokožka je výsledkom pôsobenia špecifických prípravkov v starostlivosti o celé telo. Riešením sa pre vás stáva inovatívna dermatokozmetika s vysokou bezpečnosťou a toleranciou pre každý typ pokožky. Prečo je v súčasnosti taká významná?

Dermatokozmetika jednoducho zodpovedá požiadavkám doby. Prelieči to, čo tak nešťastne zanedbávame. Zlá životospráva, stres a užívanie liekov narušujú aj fungovanie pokožky. Oslabuje sa a stráca na svojej biologickej rovnováhe.

Produkty dermatokozmetiky sú vyvinuté nielen na základe potrieb pacientov, ale aj cieľových požiadaviek dermatológov, alergiológov a toxikológov. V laboratórnych podmienkach sa špeciálne zameriavajú na biologickú štruktúru a zmeny kožných buniek.

Toto poznanie je kľúčovým pre vytvorenie jedného z najunikátnejších dermatokozmetických patentov vôbec. Ochranný patent D.A.F je synonymom každého produktového radu od spoločnosti Bioderma. Tieto dermatokozmerické prípravky obsahujú len vysokoúčinné látky, ktoré podporujú “súdržnosť“ kožných buniek. Pre zdravú kožnú bariéru sa v produktoch vždy uprednostňujú látky, ktoré sa už prirodzene v koži nachádzajú. Sú to hlavné dermatokozmetické piliere v liečbe, čistení alebo len ako doplnková starostlivosť o pokožku.

Najťažšie je posilniť odolnosť jemnej a citlivej pokožky. Dermatokozmetika však pozná riešenie!

Dermatokozmetika pozná predovšetkým základné princípy fungovania kože. Potom je oveľa jednoduchšie pôsobiť na príčiny a následky kožných ochorení. Produkty dermatokozmetiky obsahujú špecifické patenty na obnovu hydrolipidického filmu a prirodzenej vlhkosti pokožky. Pre účinný transport vody a lipidov v koži bol vyvinutý aj špeciálny produktový rad Bioderma Atoderm.

Preliečiť suchú až atopickú pokožku bude odteraz jednoduché ako hádzať kockou! Pre pokožku celého tela sú efektívnym kozmetickým prípravkom nové umývacie kocky. Zabraňujú pocitu pnutia a suchosti. Takéto špeciálne hydratačné ošetrenie je účinné vďaka vysokému obsahu zinku, glycerínu a bambuckého masla. Zdravie pokožky závisí len od našej každodennej starostlivosti. Kožným problémom je jednoduchšie predchádzať, než sa potom skrývať pred slnkom!

Foto: notino.sk

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!