Zautomatizujte svoj domov, žite inteligentne: Stavte na FIBARO!

Kto by nechcel žiť v domácnosti, ktorá pozná svojich majiteľov natoľko, že im dokáže uľahčiť život? Inteligentné systémy dokážu pracovať pre vás a zjednodušiť vám denné aktivity na maximum. S čím všetkým vám pomôžu?

Nechajte pracovať technológie za vás

Inteligentný systém FIBARO si nastavíte tak, aby dokonale ovládal vaše denné aktivity od raňajšieho vstávania až po moment, kedy zaspíte. Ráno sa začnete budiť do príjemne vyhriatej spálne, no po odchode do zamestnania FIBARO zníži teplotu na optimum, aby vás poobede opäť čakalo príjemné teplúčko. Tiež vie, kedy je potrebné vyvetrať a postará sa o prísun čerstvého vzduchu pred tým, než prídete domov. Že by bolo dobré zavrieť napríklad okná, vám FIBARO pripomenie, keď sa blíži búrka. Inteligentný systém tiež nikdy neplytvá. V prípade, že idete preč na dlhší čas, náklady na vykurovanie rozumne optimalizujete režimom „dovolenka“.

Buďte pánmi svojho domova aj na dovolenke

Odišli ste mimo domov a potrebujete napríklad vypnúť kúrenie alebo stiahnuť žalúzie? Žiaden problém, stačí vám mobilná aplikácia, ktorou môžete svoj inteligentný domov riadiť prakticky odkiaľkoľvek. Stačí vám pripojenie na internet a dokážete svoj domov šikovne ovládať, aj keď ste vzdialení stovky kilometrov. Ľahko si tak dokážete vyhriať domov už cestou z lyžovačky, prípadne môžete nechať technológie pracovať automaticky. Ak využívate systém FIBARO, viac nemusíte byť v strese, či ste nechali zapnutú žehličku alebo sporák. O každej neplánovanej aktivite sa dozviete skôr, než vznikne škoda. Kedykoľvek sa tiež môžete pozrieť, čo sa deje v dome pomocou IP kamier. Vďaka nezávislosti prvkov sa nemusíte báť nechať dom „bez dozoru“, ani ak vypadne prúd. Záplavové senzory, dverové a okenné kontakty, senzory pohybu, kamery, dymové senzory a iné bezpečnostné prvky pracujú pre váš pokoj, aj keď nie ste doma.

Vďaka FIBARU ušetríte!

Zabudnite na zbytočnú spotrebu zariadení vo vašej neprítomnosti. Ak nik nie je v domácnosti, všetky technológie, ktoré sa nevyužívajú, sa automaticky vypnú. Nočný prúd naopak využijete vďaka inteligentným spínačom na maximum. Chcete ušetriť? Systém vyhodnotí, ktorý prístroj najviac spotrebuje a načrtne vám spotrebu energie grafoch. Okrem komfortu, ktorý do vášho života vnesie inteligencia systému FIBARO, je najväčším benefitom energetická úspora. Môže za to najmä optimalizácia vykurovania podľa vášho denného programu a jej automatizácia.

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!