Vyskúšajte CLIP – IN vlasy na doma

Páčia sa vám pevné, husté a lesklé vlasy? Príroda to pravdepodobne zariadila úplne inak. A vám teda nezostáva nič iné, len hľadať účinné metódy na predlženie alebo zahustenie vlasov. Predstavíme vám aktuálne trendy napájania, ktoré zvládnete aj samy.

Dnes existuje nespočetne veľa možností, ako bezpečne a šetrne predĺžiť vlasy. Nie však každá metóda je vhodná aj na doma. Takou je napríklad predlžovanie keratínom, ktoré možno uskutočniť len v salónoch za pomoci špecialistu na vlasový styling. Keratín pôsobí ako prírodné lepidlo. Spoje sú tak pevné a minimálne rozpoznateľné.

Po napojení sú vlasy ľahké, príjemné aj na bežné nosenie. Metóda je však náročná. Dlho prebieha samotné napájanie. Zákazníčky musia potom absolvovať aj pravidelné posúvanie prameňov. Hlavne preto, že vlasy sa na odrastoch dokážu zamotať. Neskôr bude obťažné ich rozčesávať a ošetrovať. V takom prípade by bolo mimoriadne bolestivé aj odpájanie prameňov. A po tom určite netúži ani jedna z nás!

Dá sa vôbec predĺžiť vlasy rýchlo, bezpečne a s prirodzeným dlhotrvajúcim efektom? Riešením je clip in metóda pre okamžité a hravé pripevnenie vlasov. Výhodou tejto metódy je cenová dostupnosť, jednoduché napájanie aj zloženie. Sú to vlasové príčesky vhodné nielen na slávnostné, ale aj bežné nosenie. Vlasy sú ľahké, nezaťažujú, ani sa nezamotávajú.

Tieto moderné príčesky si môžete zakúpiť ako clip in sadu alebo pás vlasov na clip in sponkách. Ten najrýchlejší spôsob, ako napojiť clip in príčesky, si môžete vyskúšať aj podľa našich nasledujúcich odporúčaní.

Krok za krokom napájame clip in vlasy

Najprv si treba vlasy zhromaždiť hore a zopnúť sponkou. Hlavný pás clip in vlasov sa napája v mieste zaoblenia hlavy. Nájdite si najširší pás a odopnite sponky. Clip in vlasy pripevňujte zospodu hore, pričom prvý pás musí byť nižšie ako druhý. Vlasy pred zasunutím do sponiek si jemne natupírujte. Ako prvú zapínajte prostrednú sponku. Potom pripojte ľavý a pravý pás.

V ďalšom kroku budete druhý, zadný pás umiestňovať nad prvý. Vlasy, ktoré prekrývajú prvý pás, musia byť dokonale uhladené. Bočné pásy pripevňujte rovnomerne po stranách nad uchom. Pri každom napájaní vytvárajte rovnú cestičku a dôkladne pripevňujte aj sponky. Výsledkom bude nádherný „wáúú efekt“.

Foto: clipinvlasy.sk

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!