Vyberáme ten najdôležitejší prsteň – obrúčku

Ten najkrajší prsteň, ktorý vám môže zdobiť ruku je svadobná obrúčka. Je symbolom vášho spojenia, vytvorenia novej rodiny a začiatku nového života. Ide o krásny znak, že k niekomu patríte a vždy keď sa na prsteň pozriete, môžete si vybaviť príjemné spomienky na chvíle, keď ste si povedali vytúžené „áno“.

Nové svadobné obrúčky sa preto nemusia vyberať jednoducho. Najmä ak myslíte na to, že ju chcete nosiť celý život a za ten dlhý čas sa vám má stále páčiť. Zrazu zistíte, že je to ťažká úloha. Ale nezúfajte. Zabudnite na trendy, zabudnite na zvyky. Vyberte si také obrúčky, aké vás vystihujú. Môžu byť jedinečné, môžu byť jednoduché či dokonca bohato zdobené. Dôležité je, aby vás vystihovali a páčili sa vám. Potom bude ich nosenie veľmi príjemné.

Poďme sa teraz spoločne pozrieť na to, aké obrúčky si vybrať. Pri výbere prsteňa, ktorý symbolizuje manželstvo, si musíte odpovedať na základné otázky, potom bude výber jednoduchý.

Materiál prsteňov

Zlato, striebro či niečo iné? Zamyslite sa z akého materiálu by obrúčky mali byť – ideálnym riešenímsú netradičné svadobné obrúčky z kombinovaného zlata. Či preferujete drahý kov, chirurgickú oceľ, drevo alebo čokoľvek iné. Zvoliť si dokonca môžete aj kombináciu.

Ako budete obrúčku nosiť?

Toto je otázka, ktorú si musia zodpovedať najmä dámy. Ak chcete obrúčku nosiť na rovnakom prste ako aj snubný prsteň, mali by ste ju prispôsobiť. Prstene by mali ladiť, obrúčka by tiež nemala byť príliš hrubá aby ste si oba prstene vedeli nastoknúť naraz. Ak budete prstene nosiť na iných prstoch či rukách, máte to jednoduchšie. No aj napriek tomu by sa k sebe prstene mali hodiť.

Zdobiť či nie?

Použitie kamienkov, či gravírovanie môže šperk veľmi pekne ozdobiť. Tu je to naozaj len na vás, aký ste človek a aký štýl vás vystihuje.

Po zodpovedaní otázok si obrúčky hravo vyberiete. A už vás iba čaká ten deň, keď si ich navzájom môžete nastoknúť. Potom už budete musieť riešiť iné veci. Napríklad akej farby bude vaša kuchyňa, či posadiť trávu alebo zeleninu a či mať alebo nemať na terase veľké slnečné plachty. Tak hurá na nový život!

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!