V rytme egyptských tónov

Egypt je pre letné dovolenky krajina ako stvorená. Väčšina z nás si tam nevie predstaviť bežný život, ale stráviť dva týždne z roka sú v tejto exotickej krajine na nezaplatenie. Máte všetko, na čo si len pomyslíte a to za prijateľné ceny. Pri výbere druhu letnej dovolenky by ste už nemali ani len rozmýšľať, či ísť all-inclusive alebo polpenzia. Cenové rozdiely sú nebadateľné a kto by si rád nedoprial nejaký ten drink pri večernom programe, po ktorom nasleduje diskotéka?

Ak ste ešte v Egypte nikdy neboli, zrejme neviete, kam presne sa máte vybrať. Akassia Swiss Resort – tip na dovolenku v Egypte, ktorú neoľutujete. V tejto africkej krajine si prídu na svoje všetky generácie a ľudia s tými najrôznejšími záujmami. V hotelových rezortoch v Egypte je vždy skupina animátorov, ktorí sa starajú o športové aktivity, hry s deťmi či večerný program. Nakoľko výlety do mesta a prechádzky mimo areál sú vylúčené, títo mladí ľudia sa postarajú o vašu zábavu počas celého pobytu.

Tieto dovolenkové rezorty majú posilňovne, plavecké bazény, volejbalové ihriská, tenisové kurty a ich veľkosť popri pláži umožňuje aj bežcom prísť si na svoje. Pre deti organizujú animátori rôzne súťaže, kreslia s nimi, stavajú hrady z piesku. Jednoducho, užije si každý. Večerné programy bývajú plné tanca, hudby, divadla. Egypt vám učaruje, zahoďte predsudky, strach a vyskúšajte. Takúto exotickú dovolenku si nenechajte ujsť.

Letná dovolenka v Egypte vás nesklame. Je množstvo skvelých tipov na fakultatívne výlety v krajine, na ktoré sa naozaj oplatí ísť. Jedným z nich je nepochybne šnorchlovanie. Urobíte si tak aj výlet loďou a niekde uprostred mora sa budete šnorchlovať, pod vami budú plávať raje, obrovské korytnačky a uvidíte úžasné koraly. Ak vám neprekážajú vysoké teploty, tak neobíďte pyramídy. Pripravte si však litre vody, klobúky a krém na opaľovanie s vysokým faktorom ochrany.

Foto: pixmac.sk, Ana Paula Hirama – flickr

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!