Trendy dámske peňaženky, do ktorých sa oplatí investovať

Každej dáme pristane pekná a kvalitná kabelka. V nej nesmie chýbať reprezentatívna peňaženka. Presne tá, ktorú držíte v ruke pri každom nákupe. A tých bežných nákupov nie je nikdy dosť. Je nutné preto investovať do kvalitnej, detailne prepracovanej a modernej dámskej peňaženky.

Určite nemáte v pláne kupovať si novú peňaženku každý mesiac alebo štvrťrok. Približne tak dlho vám vydrží lacná dámska peňaženka z nekvalitného materiálu. Zabudnite na typické čierne športové peňaženky! Tie darujte svojmu partnerovi, otcovi alebo pánovi, čo stojí práve pred vami v obchode.

Ženám viac pristanú elegantné kožené peňaženky, ktoré od tých najlepších predajcov dostanete v exkluzívnej darčekovej krabičke. Na povrchu sú ošetrené jemným lakovaným náterom a otvárajú sa na jeden kovový cvok buď zvrchu alebo po boku. Aby vám padli do ruky, ich ideálna výška je do 10 cm a po šírke by mali dosahovať cca. 19 až 20 cm. Dámska peňaženka musí byť bohatá aj na priestranné priehradky. Na mince, bankovky, fotky a karty…

Dámske peňaženky s nápadom a skutočným šmrncom

Trendy dámske peňaženky sú nielen z elegantného koženého materiálu, ale často doplnené jedným výrazným motívom. Ženám najviac pristanú kvetinové alebo rôzne geometrické vzory. Tie vyniknú aj na typickej jednofarebnej koženej peňaženke. Tá už nebude pôsobiť ako bez nápadu a skladu, ale atraktívne a žensky. Trendy sú teraz aj výrazné fialové, červené alebo oranžové detaily na peňaženke.

Exkluzívnym doplnkom sa aj pre vás môže stať dámska peňaženka zdobená farebnými cvočkami, mašličkou alebo jemnými strapcami. Aj to sa nosí na dámskych peňaženkách! Cvočkami môže byť zvýraznený napr. kvetinový detail, alebo vytvárajú konkrétny obrázok (srdce, motýľ a pod.). Tieto peňaženky sú však náročnejšie na starostlivosť a ošetrenie. Preto im budete musieť nájsť vhodnú priehradku v kabelke a ak nie je nutné, nevyťahujte ich. Takýto klenot v kabelke si treba chrániť!

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!