V roku 2031 sa viac ako 50 % ľudí zoznámi online

Dnešné prieskumy informujú o tom, že už viac ako 50 % mladých ľudí do 21 rokov sa zoznámi vďaka zoznamke na nete. Jasné, mnohým ľuďom sa aj v roku 2016 zdá tento spôsob zoznamovania sa málo osobný, ale pre veľa ľudí sú internetové zoznamky obrovskou výhodou. Navyše je oveľa väčšia pravdepodobnosť, že sa vďaka internetovej zoznamke spoznáte s niekým, s kým máte niečo spoločné, ako keby ste to skúšali naživo. Prečo?

Výhody internetovej zoznamky

Pretože, či už navštívite erotickú zoznamku alebo tú pre športovcov, kresťanov, seniorov či mladých ľudí, už približne tušíte, aký typ používateľov tu stretnete. A ak ešte použijete filter a vyhľadáte si ľudí podľa veku, pohlavia, záľub, vzdelania či mesta, v ktorom žijú, máte oveľa väčšiu pravdepodobnosť, že napíšete niekomu, s kým máte niečo spoločné, ako keby ste oslovili náhodného človeka na ulici len preto, že sa vám páči.

man-949058_640

Pre koho je zoznamka určená

Úplne pre všetkých. Skutočne, online zoznamka je vhodná pre všetky pohlavia, vekové kategórie, typy ľudí a aj vierovyznania. Ocenia ju aj introverti, ktorí majú problém viesť rozhovor s cudzím človekom, no písanie im nerobí problém. Milujú ju aj extroverti, ktorí môžu nájsť podobného človeka milujúceho život rovnako ako oni. Aj seniori, ktorí nevedia, kde by sa mohli zoznámiť s niekým podobným, ako sú oni, ju veľmi kvitujú. Tiež slobodné mamičky, ktoré hľadajú kamarátku, ktorá bude mať pre ne pochopenie. Je určená skutočne úplne pre všetkých.

Zoznámte sa online

Napriek tomu, že je rok 2016, stále sa veľa ľudí pozerá na vzťahy, ktoré vznikli v prostredí internetu, dosť skepticky. Pritom tisícky spokojných slovenských párov, ktoré sa zoznámili cez zoznamku na webe, by vedeli rozprávať o tom, že skúsiť to cez net bolo ich najlepšie rozhodnutie. Zoznámte sa aj vy online a nájdite svoju spriaznenú dušu.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!