Prečo milovať značku športovej obuvi Rider Sandals?

Každá rodina sa časom rozrastá a rodina plastových topánok na differenta.sk má takisto svojho čerstvého nového člena. Je ním brazílska značka Rider Sandals, ktorá vznikla v roku 1986, pod jedným z najväčších výrobcov topánok na svete, spoločnosťou Grendene a ako už názov napovedá, ponúka predovšetkým sandále, ale aj žabky či šľapky.

Doménou tejto značky je najmä kvalita, funkčnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Sú totiž vyrábané výhradne z recyklovateľných materiálov a 99% odpadu, ktorý pri ich výrobe vzniká, je buď znovu použitý alebo recyklovaný. V dnešnej dobe nie je správne myslieť iba na štýl a módu, bez ohľadu na planétu. Je preto správne podporovať značky s ideami, ako má práve Rider. My sme totižto tí, ktorí rozhodujú o tom, akým smerom sa bude módny priemysel uberať. Keď po výrobkoch neetickej a neekologickej výrobe nebude dopyt, prestanú sa vyrábať. Tak sa snažme, aby sa tak raz stalo.

Značka Rider nepodlieha každý rok aktuálnym módnym trendom, vyjadruje totiž svoj vlastný originálny štýl naprieč kolekciami topánok, ktoré môžete nosiť niekoľko sezón. K tomu vám určite dopomôže aj to, že vydržia roky bez odretia a poškodenia, v porovnaní so šľapkami z rôznych syntetických materiálov. Vďaka svojmu materiálu sa dajú veľmi rýchlo a ľahko čistiť, takže sú skutočne praktickou voľbou.

Ďalšou skvelou vlastnosťou obuvi Rider Sandals je, že sú protišmykové, odolné voči bežným povrchom, majú špeciálne tvarovanú polstrovanú stielku, takže vám poskytnú maximálny komfort na každom kroku.

Šľapky a žabky Rider sú mimoriadne ľahké a pružné, zaisťujú tak pohodlné nosenie pre nohy nielen na pláži, ale hoci aj každý letný deň, nech už pôjdete kamkoľvek. Sú vhodné na celodenné nosenie. Keďže sú z vodeodolného materiálu, na pláži ich určite využijete, večer sa však iste budú hodiť k šatám a počas iných ročných období zas na doma, do plávarne alebo počas wellnessu.

Značka Rider ponúka cenovo dostupné a kvalitné šľapky, žabky i sandále pre pánov, pre dámy aj pre deti, môže sa teda štýlovo, pohodlne a prakticky obuť celá rodina.

Foto: differenta.sk

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!