Poradíme vám, kde nakupovať tie najkrajšie zásnubné prstene a obrúčky

Tie najdôležitejšie životné okamihy by sme mali zažívať len raz! Patria k nim aj zásnuby a svadba. Vzájomnú vernosť a oddanosť si zaľúbenci prisahajú jednak magickým ÁNO pred oltárom. Tie najkrajšie city sa však zhmotniť nedajú… Symbolicky si však partneri navliekajú prstienky. Pri výbere upriamte pozornosť na niečo nekonvenčné, moderné a okúzľujúce. Máme pre vás tipy na tie najkrajšie šperky navrhnuté pre páry.

Prstene sú pre nás na celý život. Ideálne je, ak sa rozhodnete investovať do prestížnych a vysokokvalitných šperkov v dokonalom farebnom prevedení. Doprajte si pocit skutočného luxusu.

Takúto exkluzívnu a širokú ponuku prsteňov, obrúčok a šperkov predstavuje moderný e-shop Brilas. Pre zákazníkov pripravujú prstene na mieru a ich bežné úpravy. Poradia vám pri voľbe tej najlepšej rytiny do šperku. Ponúkajú najširší sortiment klasických, ale aj rôzne kombinovaných materiálov.

Darujte svojej láske jedinečný šperk: Výnimočným materiálom a osadením jej musí pripomínať, ako veľmi ju milujete!

Príkladným modelom sú aj zásnubné prstene z obľúbeného bieleho, žltého či kombinovaného zlata, z chirurgickej ocele alebo striebra. Sú to modely, ktoré odrážajú aktuálne trendy a spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

Vďaka tým najlepším prímesiam  a kombináciám vhodných kovov môžu výrobcovia zaradiť do svojho sortimentu aj prstienky z ružového či červeného zlata. Zásnubné prstene predsa nemusia byť úplne jednoduché a nenápadné. Exkluzívny model Nuriana Red zdobí centrálny kameň uchytený do dvoch krapen. Každá z nich je zdobená zirkónmi.

Žiadna z nás by určite neodmietla ani zásnubný prstienok s briliantmi. Mužom však ženské city nie sú vždy úplne jasné a často im treba naznačiť naše túžby a priania. Našepkajte im, že najlepším variantom je aj pre vás zlatá stredná cesta… Teda luxusný zásnubný prsteň z bieleho zlata so 14 nádhernými briliantmi v dvoch vzájomne prepletaných líniách. Prstienok Luciana priam žiari láskou a ženskou jemnosťou.

Ako osláviť vstup do spoločného manželského života? Jednoznačne tými najlepšími modelmi svadobných obrúčok!

Aj v tomto modernom e-shope ponúkajú zákazníkom svadobné obrúčky v jednoduchom zlatom prevedení alebo zo silnejších oceľových kúskov. Ak žena túži po originalite a nebojí sa nosiť nápaditý prstienok, voľba by mala padnúť na kombináciu troch farieb zlata. Zlaté, biele a červené s vodorovným matovaním a osadené aspoň piatimi zirkónmi či briliantmi. To je ideálny príklad osobitej kombinovanej dámskej obrúčky so skutočnou hodnotou!

Pre snúbenca sú vhodné originálne kúsky z tvrdšieho a odolného materiálu. Odporúčajú sa práve modely z chirurgickej ocele. Nekorodujú a nespôsobujú žiadne alergické reakcie. Skutočne originálnou obrúčkou je Puzzle Steel v kombinácii zo zlata a chirurgickej ocele. S týmto prsteňom budete naozaj neprehliadnuteľní! Predsa nie je typické nosiť “puzzle“ okolo prsta..!

Brilas má pre svojich zákazníkov skutočne výhodné bonusy k nákupom

Vašej pozornosti by nemalo uniknúť vyrytie mena a dátumu svadby z vnútornej strany prsteňa úplne zadarmo. Ako poďakovanie za nákup vás potešia elegantnou krabičkou.

Všetkých rovnako poteší doprava zadarmo pri objednávke nad 70 eur. Týka sa to celého sortimentu šperkov a prstienkov na každú výnimočnú príležitosť. Rýchlo sa teda pusťte do nákupu!

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!