Pojazdný servis mobilných telefónov: Revolúcia v oprave mobilov pomôže aj vám!

Pokazil sa vám mobil, prípadne vám „odišla“ súčiastka? Nezúfajte! Môžete ho mať v poriadku doslova do hodiny, ak stavíte na spoľahlivý servis mobilov, ktorý pokojne príde aj za vami domov, ak potrebujete.

Dohodnite si termín opravy na počkanie

Vďaka mobilnému servisu môžete dať váš telefón opraviť v pojazdnom servisnom vozidle, prípadne ho odniesť do servisu mobilov, kde vám na základe objednávky vášho mobilného miláčika zreparujú v priebehu hodiny. Čo musíte urobiť? V prípade poruchy na vašom mobilnom zariadení si na stránke mobilnýservis.sk zadáte typ telefónu, špecifikujete závadu a behom chvíľky sa dozviete aj presnú sumu vašej opravy vo finálnej podobe. V cene je výmena súčiastky, práca i doprava, nikdy nezaplatíte viac ako bolo stanovené na stránke mobilnýservis.sk. Na všetky náhradné diely máte záruku a výmenu vám urobia kvalifikovaní odborníci s dlhoročnými skúsenosťami. Profesionalita je na prvom mieste, to vedia aj skúsení technici, pre ktorých je odstránenie chyby na vašom zariadení doslova hračkou.

Pre Bratislavu i zvyšok Slovenska

Servisné vozidlo s kvalifikovaným odborníkom za vami príde v rámci Bratislavského a časti Trnavského kraja, ak sa nachádzate mimo tieto oblasti, je pre vás vhodné využiť služby mobilnýservis.sk prostredníctvom kuriéra. On vaše pokazené zariadenie vyzdvihne a doručí do rúk profíkov, aby sa k vám telefón mohol opäť vrátiť behom troch dní. Túto službu si zákazníci nevedia vynachváliť. Rovnako ako možnosť platby kartou priamo v servisnom vozidle, v ktorom trvá celá oprava len hodinu! Nenechajte svoj telefón opravovať nekvalifikovanými technikmi, ktorí používajú nekvalitné a neoriginálne náhradné diely, stavte na kvalitu, ktorú vám vie zaručiť mobilnýservis.sk. Váš telefón bude opäť funkčný rýchlo, kvalitne a za dobrú cenu vďaka revolučnému, pojazdnému servisu mobilov!

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!