Paneurópska vysoká škola sa rok čo rok posúva vpred

Súkromná Paneurópska vysoká škola si od svojho vzniku nastavila jasné priority. Jedným z jej hlavných cieľov a poslaní bolo a stále je čo najefektívnejšie prepojiť vzdelávanie s reálnou praxou. A to sa im darí aj vďaka uzatvoreným spoluprácam s mnohými významnými inštitúciami a spoločnosťami.

Spolupráca s PEVŠ

Študenti Paneurópskej vysokej školy si pochvaľujú možnosť zapojiť sa už počas štúdia priamo do pracovného procesu a získať tak praktické zručnosti. Na druhej strane aj pre firmy a inštitúcie, ktoré s PEVŠ nadviazali spoluprácu,  je výhodné vyhliadnuť a odchytiť si perspektívnych mladých odborníkov ako prví.

A zaujímavých spoluprác rok čo rok pribúda, medzi posledných spolupracovníkov PEVŠ patria aj Slovenská asociácia malých a stredných podnikov a živnostníkov (SAMP) a spoločnosť INCOMA, ktorá sa venuje najmä organizácii špecializovaných odborných medzinárodných konferencií, prieskumov a vzdelávacích národných projektov spoločenskej zodpovednosti.

Aj slovenské vysoké školy majú čo ponúknuť

Už dávno neplatí, že naše školy sú napríklad oproti vysokým školám v Česku príliš teoretické. Aspoň niektoré určite nie. Taká Paneurópska vysoká škola v rámci svojich spoluprác s firmami pre svojich študentov organizuje odborné konferencie či realizuje rôzne prieskumy.

Medzi partnerov PEVŠ patria aj Národná rada Slovenskej republiky, nadnárodné spoločnosti Dell či IBM, vydavateľský dom News and Media Holding, Slovenský futbalový zväz, Liga za duševné zdravie, Národná asociácia realitných kancelárií, Slovenská asociácia poisťovní, Slovenská advokátska komora, významné advokátske kancelárie, IT firmy a mnohé ďalšie spoločnosti, inštitúcie a organizácie, ktoré študentom PEVŠ ponúkajú nevídané možnosti.

Vysoká totiž nie je iba o napísaní, odovzdaní a viazaní diplomoviek, štúdium by malo byť omnoho prínosnejšie, a to štúdium na PEVŠ v Bratislave rozhodne je.

Ilustračné foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!