Na pláž v štýlových bermudách

V týchto dňoch nás pálivé slnko prenasleduje takmer na každom kroku. Ukryť sa nedá ani v chládku, veď tento pojem v našom zemepisnom pásme už za posledné roky stráca svoje opodstatnenie. Extrémne teploty s nami ešte môžu do konca leta zamávať, preto sa na ne treba pripraviť nielen kozmetikou s UV faktorom, ale aj pohodlným oblečením. Práve v súvislosti s horúcim letným počasím treba vyzdvihnúť samotnú pohodlnosť v obliekaní. Samozrejme, dámy si potrpia aj na estetike a štýlovosti, preto sa budeme snažiť tieto atribúty zladiť v jeden outfit.

Čo môžu nosiť chlapi, zvládnu aj ženy

A čo nosia ženy, chlapi by v tom vyzerali…. No nechajme to na inú tému! Vráťme sa k tomu, čo sme vám sľúbili hneď v úvode. K pohodlným a aj štýlovým kúskom, ktoré sú aj toto leto v kurze, možno považovať bermudy. Áno, myslíme presne tie “rozgajdané“ kraťasy, no v minulosti boli výsostne pánskou záležitosťou. Nosili ich v kombinácii s košeľou, kravatou, sakom a celý tento outfit zaklincovali tmavými podkolienkami. Ako vidíte, takéto absurdnosti existujú aj v histórii módy.

Bermudy berte ako nestarnúci módny fenomén

Bermudy sa vo všeobecnosti charakterizujú ako nohavice športového strihu s dĺžkou tesne nad alebo pod kolená. Vďaka zaručenej pohodlnosti ich raz-dva-tri oblečieme a vplyvom týchto sparných dní sa nebudeme cítiť ako slonice v porceláne. Týmto sa rozhodne nechceme nikoho dotknúť. Chceme len naznačiť, že voľnosť strihu nás nebude obmedzovať ani pri obliekaní, behu či sadaní na tie vysoké úzke stoličky, čo sú v každom bare na pláži. Pritom sa nemusíte ani obávať, že vám z vášho sexepílu ubudne, ak sa rozhodnete pre tieto “široké“ gate. Existuje toľko variant, že vám ich ani všetky nedokážeme predstaviť. Vybrali sme však aspoň tie, o ktorých predpokladáme, že si ich hneď obľúbite.

V prvom rade by bolo najpraktickejšie, ak by ste siahli po plážovom modeli. Voľné, s elastickým pásom, ktorý vás nebude obmedzovať pri žiadnej plážovej aktivite. Tento typ bermúd s klasickou šnúrkou na zaviazanie stačí skombinovať s vrchným dielom bikín, farebne doladiť šiltovku a hurá na pláž!

Ak ste zástankyňou pohodlného mestského štýlu, priam ako stvorené budú pre vás napríklad strečové bermudy s bočnými vreckami alebo bermudy tzv.pokrčeného vzhľadu. Vašu pozornosť by si dokázali získať aj tvarujúce bermudy, teda tie, ktoré vám letmo zvýraznia boky a zadok. Ak si myslíte, že ležérnosti nie je vo vašom šatníku nikdy dosť, zamerajte sa na bermudy boyfriend. Tento tzv.chlapčenský model bermúd rovného strihu s dĺžkou tesne pod kolená sa hodí takmer na každú príležitosť. Ale rozhodne nie vtedy, keď sa budete chcieť premeniť v sexy plážovú dračicu. Tu by sme vám poradili šifónový model s vnútornou podšívkou a elastickým pásom. Teda ani bermudy, typický pánsky módny odev, nechcú ženám uberať na ich zvodnosti. Nech sú horúce letné noci o to viac pálivejšie!

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!