Móda na lyžiarskom svahu

Už ste odštartovali tohtoročnú lyžiarsku sezónu na svahoch? Ak sa ešte len s rodinou chystáte ju zahájiť a práve sa pripravujete na prvú lyžovačku, mali by ste dbať aj na to, čo si na lyžiarsky svah oblečiete. Či chceme, či nie, ide aj o akúsi menšiu módnu prehliadku, kde každý chce vyzerať dobre. Bez schopností na lyžiach či snowboarde to určite nejde, ale do očí bijúce športové oblečenie chce mať každý. Pozor však na kvalitu! Tú nepodceňujte a určite ju neodsúvajte na vedľajšiu koľaj kvôli výzoru.

Kvalitná bunda

Ak beriete zimné športy naozaj vážne a na svahu trávite každú svoju voľnú chvíľu, potom by ste sa mali zamyslieť nad investíciou do vašich športových vecí. Predsa len ste vystavení neustálej zime, v ktorej pomerne náročne športujete a vydávate množstvo energie. To automaticky znamená, že sa prirodzene potíte. Na to, aby ste sa po lyžovačke nezložili na niekoľko dní priamo do postele s chorobou, by ste mali myslieť na nejakú bundu, ktorú vám neprefúka, bude dostatočne zateplená, vodeodolná a termo. Určite sa nechcete vyzliecť z bundy a pri prvom ofúknutí prechladnúť.

Štýlová kombinácia

Lyžiarske súpravy môžete kúpiť za dobrú cenu a zároveň budú aj farebné výrazné. Čím viac neónové, tým viac zaujmete. Ak volíte osobitné kúsky, potom nekombinujte dva úplne rôzne vzory, nebude to spolu vyzerať štýlovo. Radšej jeden kúsok zvoľte jednofarebný a druhý k tomu skombinujte vzorový aj s viacerými farbami.

Aj keď mnoho z vás určite nemá v obľube nosenie čiapky, na svahu je to „must-have“. Farebne ju zlaďte k svojej bunde, no bez nej sa na lyžovačku v žiadnom prípade nechystajte. Ak ste naozaj veľkými odporcami, zvoľte aspoň bufku so zaujímavým vzorom, ktorá vám bude chrániť uši a krk. Dbajte na všetko, aby ste si lyžovačku užili a po nej sa mohli v zdraví vrátiť naspäť do práce.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!