Kvalitné a éterické dámske body

Body jednoducho musíte mať! Práve počas chladných dní nám poskytujú pohodlnosť pri obliekaní a ochranu pred prechladnutím. Ženám je už od prírody dané, že oblasť drieku a krížov si nevyhnutne musia pred zimou chrániť. Ak sa vám neosvedčili klasické tielka či nohavičky s vyvýšeným pásom, rozhodnite sa pre body.

Prečo práve body? Zaručujú pohodlnosť, jednoducho a rýchlo si ich oblečiete. Nevyhrňujú sa, čo je v tomto období jednou z ich prioritných úžitkových vlastností. S tým potom úzko súvisí aj príjemný pocit z nosenia. A to predsa nedokáže zabezpečiť ani väčšina topov, blúzok, rolákov či iných moderných zvrškov. Nevýhodou, s ktorou často musia bojovať návrhári či predajcovia kvalitných dámskych body, je spojitosť s rýdzou spodnou bielizňou.

Body: Výlučne dámska záležitosť!

To teda treba uviesť na pravú mieru! Body sa síce radia k dámskej spodnej bielizni, ale dokážu už zabezpečiť pokrokovosť, respektíve multifunkčnosť v nosení. Postupne tak umožňujú vyššiu ochranu ako klasické tričká či rôzne blúzky. Dnes sú už body žiadaným dizajnovým kúskom pre každú príležitosť. Môžete ich vhodne skombinovať s celkovým outfitom do práce, na večerné posedenie či na významnú slávnosť.

Zabudnite teda na zašlú slávu niekdajších dámskych body. Venujte im pozornosť nielen ako obľúbenej dámskej spodnej bielizni, ale aj multifunkčnejším riešeniam. Do popredia sa dostávajú body-saténové blúzky s vrstvením a rôznymi ozdobnými detailmi. V moderných body-košele si môžete vyhrnúť rukávy a pustiť sa do ďalších dizajnových riešení.

Oveľa ženskejšie sa budete cítiť aj v krásnych dámskych body s volánom či so strapcovitým zdobením. Pre dámy plnších tvarov sú dnes už dostupné aj kvalitné sťahujúce body pre oblasť rizikových partií. Potrebujeme vsadiť na originalitu a štýlovosť čisto dámskeho typu oblečenia! Netvárme sa preto ako muži v sukni, ale vyťažme maximum z toho, čo nám dámska móda ponúka.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!