Krásne odtiene jesene preneste do šatníka – horčicová tam nesmie chýbať!

To, čo je na jeseni najkrajšie, sú jej harmonické farby a ich kombinácie. Niet toľko hnedej, oranžovej či žltej pokope než v tomto období pod listnatými stromami. Je sa teraz na čo pozerať a uvedomovať si tú nespútanú silu a krásu prírody. S farbami experimentujeme aj v našich šatníkoch pri výbere čo najpôsobivejšieho outfitu. Netreba sa rozhodne vyfarbiť niekoľkými odtieňmi naraz, úplne postačí jeden, nanajvýš dve atraktívne jesenné farby. Poďme teda spolu kombinovať!

Jednou z jesenných farieb, ktoré sú viaceré sezóny stále v kurze, je aj zaujímavá horčicová. Ide o farebný experiment, ktorý v sebe nesie štipku žltej, oranžovej a aj hnedej. Práve pre toto pútavé farebné spojenie svoje nositeľky naďalej láka. Je to typická farba jesene, a preto aby ste v nej nepôsobili ako melancholické hmlisté ráno, zaobchádzajte s ňou šetrne. Aj v horčicovej zapôsobíte viac, keď sa rozhodnete pre farebný minimalizmus. Vo vybranom outfite má byť stredobodom pozornosti, máte ňou zažiariť, nie potlačiť svoj prirodzený šarm.

Horčicová je dosť výrazným prvkom, no pri nesprávnej kombinácii ju dokážete “prekričať“ aj inou efektnejšou farbou. Jednoduchšie a aj vhodnejšie bude pre vás nechať kričať hlavne prvok v horčicovom odtieni. Nechajme horčicovej TOP priečku v našich šatníkoch aspoň v období jej najčastejšieho výskytu vo voľnej prírode.

Horčicovú nechajme na našich outfitov jednoznačne vyniknúť!

Nemusí ani patriť ku klebetným módnym blogerkám, ona je sama o sebe dosť viditeľná! Jej efekt sa preukáže, ak z jednoduchého topu vykúzli zvršok, za ktorým sa bude každý otáčať. Pravú ženskú eleganciu zvýrazní aj v jemných detailoch na saku či nohaviciach.

My sme sa však rozhodli venovať tomuto atraktívnemu farebnému prvku nie detaily, ale väčšie rozmery. Hľadáme ju na šatách, svetroch či vetrovkách. Vyberáme z outfitov typických pre chladné jesenné obdobie.

Horčicová vás v jeseni nezahreje, ale zvýrazní prirodzený ženský pôvab!

Chladné obdobie nás núti zababušiť sa do hrejivých a hrubších materiálov. Medzi žiadanú, ale aj účelnú klasiku patria pletené svetre s dĺžkou pod oblasť bokov. Ak sa vám táto ponuka zdá príliš jednoduchá, zaobstarajte si podobný svetrík s výrazným širokým golierom. V móde sú teraz aj dlhé, spustené rukávy ako efektný prvok športovo-elegantných outfitov.

Ako skutočná kráľovná jesene sa budete cítiť aj vo svetríku so zaujímavým vrkočovým vzorom či v stále trendy horčicových šatách s volánmi. Ak sa obávate nepríjemného pocitu chladu, do kabelky si pribaľte napríklad horčicové oversize sako či v predĺženom semišovom type. Tohtoročná jeseň môže byť o ďalší odtieň horčicovej ešte krajšia a pôsobivejšia, preto túto výzvu preneste aj do svojich skríň!

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!