Kompaktná rada strojov od CAT

V roku 1998 sa v Mníchove tvorila história. Na globálnom veľtrhu výstavby a baníctva, spoločnosť Caterpillar oznámila svoj vstup do sveta kompaktných stavebných zariadení. Oznámenie predstavovalo prvé modely kompaktných kolesových nakladačov, mini rýpadiel a špeciálne doplnkové vybavenie Caterpillar.

Zmena pracovných požiadaviek v sektore stavebníctva a zvýšená mestská expanzia vytvorili silný dopyt zákazníkov pre malé, všestranné, vysoko výkonné stroje. Digitálne kompaktné stroje a prídavné zariadenia spoločnosti Caterpillar, ktoré sú postavené s dobre zavedenou výrobnou skúsenosťou, majú osvedčené technologické inovácie a ponúkajú výkonnosť a spoľahlivosť rozšírenej zákazníckej základni.

Počiatočný úvod zahŕňal tri skupiny strojov, mini rýpadlá, kompaktné kolesové nakladače a šmykom riadené nakladače a kompletný sortiment príloh. Spoločnosť Caterpillar vyrába tieto produkty na miestach po celom svete vrátane Spojeného kráľovstva, Spojených štátov a Japonska.

Mini rýpadlá ponúkajú všestrannosť. Minibager sa začal vyrábať v štyroch modeloch. Spolu s celou škálu špeciálne navrhnutých prídavných zariadení ponúkli tieto mini rýpadlá všestrannosť, ktorá je potrebná na pracoviskách. Zahŕňa to stavebné, poľnohospodárske ale aj záhradnícke práce. Preto sa ich všestranné využitie dajú považovať nielen za stavebné, ale aj za poľnohospodárske stroje.

Kolesové nakladače sú vhodné pre použitie v meste a spĺňajú prísne normy Blue Angel stanovené nemeckou agentúrou pre životné prostredie. Boli teda vytvorené zvlášť pre mestské projekty a použitie.

Komplexný rad príloh bol sprístupnený na riešenie rôznych aplikácií. Integrovaný dizajn zaistil, že každé príslušenstvo bolo špeciálne skonštruované tak, aby fungovalo s počítačmi Cat a ponúka okamžitú kompatibilitu a maximálny výkon. Najobľúbenejšie boli prídavné zariadenia pre kompaktné kolesové nakladače.

Osvedčené technologické inovácie, zavedené výrobné skúsenosti a silná celosvetová dealerská sieť robia spoločnosť Caterpillar významným hráčom v mnohých rýchlo rastúcich odvetviach. Populácia a hospodársky rast vyvolávajú dopyt po týchto produktoch na vybudovanie infraštruktúry, obytnej a komerčnej výstavby a na výrobu potravín v poľnohospodárskom priemysle.

Okrem toho je Caterpillat známy svojím servisom, ktorý poskytuje svojim zákazníkom, prípadne službami, ako sú požičovňa strojov alebo možnosť zakúpiť si použité stroje, ktoré prešli rôznymi prísnymi testami.

Foto: zeppelin.sk

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!