Grendha – nová letná láska na differenta.sk

Na differenta.sk toto leto zavítajú noví turisti a to priamo z ďalekej a exotickej Brazílie. Dopočuli sa totiž, že na Slovensku máme krásne slečny, ženy i dámy a to si nemôžu nechať ujsť. Obuv značky Grendha chce byť obúvaná na nohy týchto krásnych žien a vy, milé dámy, si zas chcete obúvať tieto nádherné sandálky Grendha, ktoré vašim nohám a celému outfitu dodajú ten správny šmrnc. Poväčšine sú bohato zdobené a tak sa v nich budete cítiť ako pravá princezná, aj keď sa budete len prechádzať večerným mestom. Aj keď vám aj bez faktov bude stačiť jeden pohľad na zamilovanie sa, poďme si predsa len povedať pár zaujímavostí o týchto brazílskych kráskach, aby ste presne vedeli, prečo sa do nich zamilovať musíte.

Značka Grendha sa zameriava na letnú obuv, čiže sandálky, žabky, šľapky. Aj to je jeden z dôvodov, prečo je v ich výrobe úplná dokonalosť, majú to jednoducho zvládnuté. Obuv je tak nie len krásna, ale aj úžasne pohodlná vďaka mäkkému a príjemnému materiálu, takže sa vám ich už nebude chcieť ani vyzuť.

Grendha je brazílska značka, ale ako vieme, mnoho značiek sa vyrába v iných krajinách, než je ich domov. Tu však môžeme konštatovať, že každý kus je navrhovaný, ale aj vyrábaný priamo v Brazílii. A to sa cení. Nemyslíte?

Mnoho celebrít obľubuje značku Grendha, čo ste si možno všimli. Čo ale zrejme neviete je, že si ju nesmierne obľúbila napríklad aj samotná Shakira a niektoré kúsky pre značku dokonca navrhla, má tak vlastný rad sandálok. Nechceli by ste nosiť na nohách hviezdny kúsok od skutočnej hviezdy? My áno!

Topánky Grendha neobsahujú žiadne zvieracie produkty, sú teda 100% vegánske. Okrem toho sú taktiež 100% recyklovateľné. Ich kúpou tak nepotešíte iba seba a svoje nôžky, ale aj našu planétu a zvieratká, ktoré pri ich výrobe nemuseli trpieť. Určite je, hlavne v dnešnej dobe, veľmi dôležité a správne podporovať značky s takýmito ideami.

Sandálky, žabky a šľapky Grendha sú absolútne luxusné. Môžete si vyberať z mnohých tvarov, typov, farebností a takisto vzorov. Dizajnéri sa s každým druhom naozaj pohrali, takže si na svoje príde úplne každá, či už ste elegantná dáma, ktorá si potrpí na štýlové pohodlné kúsky k šatám či sukniam, veselá divožienka milujúca etno vzory, indiánske, prírodné motívy a farebnosť alebo nežná zasnívaná dievčina potrebujúca pohodlné princeznovské “črievičky” v letnom prevedení. Skrátka a jednoducho, obuv Grendha je úplne pre každú z nás.

Foto: differenta.sk

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!