Efektívne odpudzovanie krtkov a hlodavcov v praxi

Nielen vlastníci záhrad vedia, že krtkovia a rôzne hlodavce v nej dokážu narobiť poriadne škody. Pokiaľ chcete, aby vašu záhradu opustili, poradíme vám ako to dokážete humánnym spôsobom a za použitia modernej, ekologickej technológie.

Ako bez problémov a prakticky na krtkov

Či vás už trápia krtince na každom kroku alebo ohryzené časti pestovaných plodín, k dispozícii máte praktické riešenie, ktoré predstavuje elektronický odpudzovač krtkov Deramax Cvrček vyrábaný v Českej republike. Zvuky a vibrácie s nízkou frekvenciou, ktoré vydáva z neho putujú okolitou pôdou, kde sú nepríjemné nielen pre krtkov, ale aj hraboše, piskory, potkany a iné hryzce, či dokonca aj hady. Vďaka pôsobeniu prístroja tieto živočíchy preferujú opustenie priestoru, v ktorom má dosah teda približne vo vzdialenosti 1000 m2 od odpudzovača v okruhu priemeru do 36 metrov. Na druhej strane vôbec nevplýva na človeka a jeho efekt nepocítia ani domáce či hospodárske zvieratá.

Dlhodobú trvácnosť zariadeniu poskytuje dvojitý kryt, ktorý ho účinne chráni pred vplyvom vlhkosti a ak bude napájaný vhodne zvolenými alkalickými batériami, môžete ho pokojne využívať aj po celý rok. Vodotesný plašič krtkov disponuje zárukou na 5 rokov a vyrába sa z materiálu odolného voči pôsobeniu UV lúčov. Samozrejmosťou je možnosť vyskúšania plašiča v rámci 90 dní so zárukou vrátenia peňazí, pokiaľ by prístroj nespĺňal vaše požiadavky a dostupné sú pre každý prípad aj náhradné diely.

Alternatíva pre odpudzovanie hlodavcov z domácnosti

Majitelia rodinného domu, chalupy alebo drevenice nedajú dopustiť taktiež ani na ultrazvukový odpudzovač hlodavcov Deramax Plus, ktorý sa špecializuje na odpudzovanie drobných živočíchov, akými sú kuny, lasice, myši, potkany a iné hlodavce. V interiéri pracuje s dosahom 250 metrov štvorcových, zatiaľčo v exteriéri pôsobí pod uhlom 100 stupňov do vzdialenosti 15 metrov. Škodce plaší prostredníctvom ultrazvukových signálov, ktorých kmitočet má premenlivé hodnoty a vadí citlivému sluchu drobných hlodavcov. Ľudí neobťažuje, v jeho blízkosti by sa však nemali nachádzať domáce zvieratká, akými sú škrečky alebo morčatá. Fungovanie odpudzovača zabezpečuje externý sieťový adaptér, ktorý odporúčame zakúpiť si v momente kúpy spolu s daným plašičom.

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!