Čo zahreje a štýlovo podčiarkne oblasť dekoltu a krku?

Hrejivý pocit nielen na duši, ale aj skutočné telesné teplo zbožňujeme azda všetci. O to viac, ak za oknami panuje chlad. Nikomu sa ráno nechce odchádzať do hmlistých ulíc, no realita je niekedy viac než mrazivá. Zahriať nás dokáže vrúcne objatie, horúca káva alebo čaj. Ak sa na to pozrieme očami módnych poradcov, na hrubé a zateplené zvršky by sme nemali zabúdať.

Len ťažko dokážeme predpokladať, ako sa počasie môže zvrtnúť do poobedia. V tomto období treba rátať už azda aj so snehom. Preto si do kabeliek pribaľte aspoň jednu hrubšiu vrstvu odevu. Či sa už rozhodnete pre sveter, kardigán alebo vestu do pása, protirečiť dámam v móde je priam nemožné. Každá uprednostňujeme to svoje. Oblečenie prispôsobujeme aj svojmu bežnému dennému režimu, teda všetky nasledujúce odporúčania nemusia vyhovieť každej z nás.

Dúfame, že väčšina z dám ešte nezabudla na typický jesenný a zimný top. Zvršok, ktorý ochráni dekolt a krk pred chladom či nepríjemným prechladnutím. Na takýto multifunkčný kúsok by sa rozhodne nemalo zabúdať počas žiadnej jesennej sezóny. Roláky si jednoducho žiadajú vašu priazeň a pochvalu. Pochvalu zato, že vás ochránia pred zimou a rovnako aj podčiarknu pravý ženský sexepíl.

Dychtivý jesenný outfit vo zvodnom dámskom roláku!

Opäť stojíte pred skriňou praskajúcou vo švíkoch a lamentujete, že si nemáte čo obliecť? Tieto náreky sú ozaj detinské. Dospelá a zrelá dáma sa v móde vyzná, aj keď za oknami panuje víchrica. Roláky sú opäť v kurze! Preto upriamte pozornosť na každý jeden úžitok a detail tohto typu oblečenia.

Ženy sa rolákom často vyhýbajú. Myslia si, že odev zahaľujúci celú oblasť dekoltu a krku im značne uberie na príťažlivosti. Opak je však pravdou. Ak zvolíte vhodný materiál a strih, zaraz sa zapáčite všetkým navôkol.

Nie sú len na bežné nosenie. Dokážete ich primerane skombinovať aj napríklad v business outfite. Ak zvolíte rolák v úpletovom prevedení a v neutrálnej čiernej alebo bielej, ďalej už stačí naozaj len málo vzorov a strihov. Pletené roláky dokážu svojou obopínajúcou rebrovanou štruktúrou podporiť pravú eleganciu a reprezentatívnosť.

Rolák môže mať podobu aj oversize predĺženého pulóvra. Vtedy sa asi najviac prejaví jeho multifunkčnosť. Pred zimou budete mať takto chránenú aj oblasť krížov. Modely tohto rolákového typu sú zväčša doplnené o voľnejšie a širšie rukávy či výrazné vrecká v prednej časti. Rolákový golier týchto modelov podporí príjemný pocit tepla, po ktorom teraz tak častejšie dychtíme.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!