Tantrická masáž: Intímny rituál, ktorý vás nabije energiou a vzrušením

Tantra dokáže v intímnej sfére doslova nemožné. Ak hľadáte hlboký prežitok plný príjemných pocitov, stavte na tantru.

Tantra masáž pochádza zo starodávnych tantricko – taoistických techník a klasickej masáže. Samozrejme, nejde o „obyčajnú“ masáž, ale o zmyselný, vášnivý a intímny rituál plný energie, nehy a vzrušenia. A z čoho tantrická masáž vlastne pozostáva? Ide o celotelovú masáž teplým mandľovým alebo sézamovým olejom spojenú s masážou intímnych partií. Dokážete pri nej prežiť naozaj intenzívne vzrušenie spojené s búrlivým orgazmom. Ide o rozkoš, ktorá sa z panvy prenesie do celého tela. Tento pocit sa nedá k ničomu prirovnať, no zažijete pri ňom hlboké a intenzívne naplnenie, na ktoré sa len tak nezabúda.

Tantra plná dotykov a láskania

Obľubujú ju jednotlivci i dvojice, pre ktoré predstavuje intímne splynutie duší. Je to recept na neutíchajúcu vášeň a spojenie mužsko – ženského sveta. Mnohí sexuológovia tantru odporúčajú ako formu terapie, rovnako tak ako techniku na vylepšenie sexuálneho spolunažívania. Tantra je plná jemných i silných dotykov. „V hre“ sú uši, hlava, telo… Užijete si umývanie teplými uterákmi a vonnými olejmi, masáž citlivých a intímnych partií za zvuku relaxačnej hudby, sviečok, aroma lampy… Atmosféra by mala byť dokonale upokojujúca.

Prečo skúsiť tantru?

Tantrickú masáž zbožňujú milióny ľudí na celom svete. Tento rituál učaroval mnohým párom právom. Unikátny vzrušujúci rituál dokáže priamo pôsobiť na telo i myseľ. Prepája, lieči a upokojuje, dokáže stimulovať v mnohých rovinách. Tento prepracovaný postup obsahuje prvky z tantry, taoizmu, klasickej a thajskej masáže, to však nie je všetko. Dôležitá je pri ňom najmä práca s energiou. Cielené pohyby a dotyky regenerujú telo a myseľ v tej najharmonickejšej podstate. Psychológovia a odborníci na sexualitu zas tvrdia, že je skvelým liekom na sebaprijatie, zvyšuje sebavedomie, lieči psychické a fyzické neduhy, rôzne bloky z minulosti i depresie. Zlepšite svoju sexualitu a vnímanie samých seba pomocou tantry.

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!