Sexuálne reality show vo svete

Reality show vládnu svetu. Porno vládne svetu. Čo keby sme obe veci spojili? Táto myšlienka napadla nejednému producentovi, a tak mohli vzniknúť rôzne televízne „skvosty“. My ti dnes prinášame 4, ktoré by si určite chcel vidieť. Alebo možno ani nie.

Naked Vegas

Nahí vo Vegas je zaujímavou reality show, v ktorej je pozornosť upriamená na biznis maľovania na telo. Úlohou súťažiacich je vytvárať krásne umelecké diela na nahých telách žien. Má to viesť k promovaniu podnikania jednotlivých spoločností, no celá show je po čase trochu nudná.

The Naked Office

Angličania sa s tým nebabrú. V reality show The Naked Office prebiehajú takzvané „Nahé piatky“. Je to presne také, ako to znie – vo firmách v ten deň prídu všetci zamestnanci bez oblečenia a snažia sa pracovať tak, ako vo všedný deň. Naozaj originálny nápad, no kto by chcel byť v koži súťažiacich?

Dating Naked

Reality show na podobných princípoch, ako je Dating Naked, je na svete mnoho. Show spája vždy dvoch ľudí, dohodí im rande a oni naň prídu – nahí! Prekvapivé, však? Myšlienka je zaujímavá a možno aj trochu hlbšia – dvojice pred sebou od začiatku nemajú žiadne zábrany, tajomstvá a komunikácia tak prebieha na najintímnejšom leveli. Divákov táto show baví, a tak sa teší veľkej obľube.

Buying Naked

Naozaj divné. V reality show Buying Naked sa snaží realitný maklér nájsť vysnené bývanie nahým, nudistickým dvojiciam. Netušíme, komu mohla táto myšlienka napadnúť, no originálnosť mu zaprieť nemôžeme. Môže sa to zdať jednoduché, no nudisti majú často problém s hľadaním bývania v prostredí, ktorému ich nudistický životný štýl neprekáža. A práve na to je tu Buying Naked!

Myslím, že čoskoro sa s podobnými reality shows stretneme aj u nás na Slovensku. Prihlásil by si sa do niektorej z nich?

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!