Prečo ženy nosia veľké výrazné náušnice?

V poslednej dobe ste si to museli rozhodne všimnúť. Čoraz viac žien, ktoré stretávate volia ako doplnok – veľké výrazné náušnice. Rozmýšľali ste však prečo?

Pozdvihnutie krásy

V prvom rade je to najmä zvýrazniť svoj vzhľad. Náušnice v pútavom dizajne, k tomu rozhodne dopomôžu. Osadenie kryštálmi či prepracované detaily náušnice – to rozhodne neostane nepovšimnuté.

Rozptýlenie pozornosti

Áno, nájdu sa ženy, ktoré tieto šperky volia preto, že chcú odpútať pozornosť. Výrazné náušnice volia najmä ženy, ktoré si myslia, že ich uši sú príliš veľké, a preto chcú túto nedokonalosť „kamuflovať“ a tak nosia veľké náušnice. Tým odvádzajú pozornosť od veľkého ucha k samotnej náušnici.

Trendy

Musíme priznať, skrátka je to v poslednej dobe v móde. Hoci nosenie veľkých náušníc bolo vždy štýlové, tieto typy trendov sa z času na čas menia. Veľké a jednoduché či obsiate kryštálmi. Tieto sú teraz priam horúcimi „must have“. Trendy však u šperkov určujú aj celebrity, najmä tie zahraničné. Videli ste naposledy Beyonce a tie krásne výrazné náušnice? Tak je vysoká pravdepodobnosť, že do pol roka budú horúcim kandidátom na nový trend.

Špeciálne príležitosti

Ženy, ktoré nosenie výrazných náušníc nemajú na dennom poriadku, si ich práve doprajú na nejakú príležitosť. Svadba, ples, oslava či promócie. Náušnice nosené pri výnimočných príležitostiach sa zvyčajne ladia s inými šperkami, ako je náhrdelník alebo náramok, ktoré dotvárajú celkový vzhľad outfitu.

Deň zlých vlasov

Áno, znie to možno vtipne, ale je to tak. Každá zo žien to pozná – deň, kedy si vlasy  skrátka nedajú povedať a protestujú voči vašej požadovanej úprave! Namiesto toho, aby sa vlasy ostro stiahli do chvosta alebo spony, upravte si vzhľad veľkými náušnicami. Jeden zo spôsobov ako vyzerať krásne a žensky.

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!