Potrebujete upratať? Vyberte si nový regál

Nájsť miesto desiatkam až stovkám predmetov v domácnosti môže byť problém najmä v prípade, že váš byt, dom alebo garáž disponuje obmedzeným priestorom. Neskoré jarné upratovanie vám môže pomôcť utriediť si všetky veci a nájsť niektoré zabudnuté poklady. Aby ste zase netlačili veci do krabíc a zásuviek, skúste dať šancu novému regálu.

Z čoho máte na výber

Najobľúbenejšou alternatívou sú jednoznačne nové paletové regály, ktoré sa hodia najmä do väčších priestorov garáží a pivníc. V garáži rovnako využijete aj praktický regál na pneumatiky, ktorý udrží vaše pneumatiky v dobrej kondícii a ochráni ich pred nesprávnym skladovaním. Do domácnosti sa najviac hodia klasické policové regály. Tento typ regálov je vhodný aj do menšej špajze, do šatníkov alebo do pracovne.

Regály: Na čo treba pozerať

Pri výbere regálov musíte pozerať najmä na nosnosť jednotlivých modelov. Je jasné, že ak na regál v špajzi naložíte 300 sedmičkových pohárov zaváranín, nemôže to byť regál z nejakého obyčajného papundeklu. Vyberajte si kvalitné značkové regály, ktoré udržia všetky vaše veci.

Čo plánujete skladovať

V dnešnej dobe si môžete navrhnúť aj vlastný regál s ohľadom na nosnosť, výšku, šírku a hĺbku jednotlivých políc. V pivnici si tak dokážete vymyslieť ideálny skladovací systém , do ktorého sa zmestia kompóty, pneumatiky, náradie aj náhradné diely na vášho tátoša. Upravte si regál podľa vlastných predstáv.

V akých podmienkach bude regál

Regály znesú dosť, nižšie teploty, vlhkosť, ale aj nejakú tú rozliatu chemikáliu. Dajte si však pozor, aby nebol regál mechanicky poškodený, čo by mohlo narušiť jeho statiku a spôsobiť pád.

Takéto príslušenstvo tiež využijete

K zakúpeným regálom využijete aj množstvo rozličných druhov prepraviek na uschovanie alebo transport ovocia, zeleniny, mäsa, ale aj iných, nepotravinových produktov.

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!