Móda pre všetky tvary a veľkosti

Chudá, vysoký, so širokými stehnami, s malými lýtkami, väčšími prsiami, krátkymi nohami. Je úplne jedno, či ste žena, alebo muž a vôbec nezáleží, aký typ postavy máte. Jedno je isté, nech si na seba oblečiete čo chcete, mali by ste sa v tom cítiť pohodlne a v žiadnom prípade nemať obavy z toho, čo si ľudia okolo vás pomyslia. Vaše telo a móda, ktorú milujete, vyjadruje to, ako sa cítite, nemali by ste sa hanbiť za to, kým ste!

Ideál krásy

Vy sami si vyberáte, čo tvorí váš šatník a nenechajte sa obmedzovať svojou postavou či nedokonalosťami, ktoré vidíte sami na sebe. V súčasnosti sa vďaka sile sociálnych sietí dostáva do povedomia sebeláska a úcta, čo sa týka nielen žien, ale aj mužov, i keď možno v menšej miere. Taktiež módne značky začínajú ukazovať viaceré druhy modelov, nie len vyšportované vysoké a chudé postavy, ktoré ľudia brali ako ideály krásy a potom vznikali rôzne predsudky, že každý, kto vyzerá inak, je o niečo menejcenný. Čo vôbec nie je pravda, práve naopak.

Dokonalé nedokonalosti

Móda by nemala vyjadrovať to, aký človek je a všetci môžu nosiť to, čo práve uznajú za vhodné. Už ste si na viacerých kampaniach na sociálnych sieťach, ale aj priamo v obchodných domoch veľkých značiek mohli všimnúť, že sa začali objavovať ženy i muži rôznych tvarov, farieb pokožky a nezakrývajú sa vonkajšie „nedokonalosti“. Práve to by malo podporiť ľudí, aby nebrali módu ako spôsob zakrývania svojho tela, ale ako vyjadrenie osobnosti a citu pre módu. Máte strie, celulitídu, jazvu či väčšie znamienko? No a čo! Nenechajte sa tým ovplyvňovať pri výbere oblečenia, ktoré sa vám páči.

Práve ľudia, ktorí si myslia, že sú nedokonalí, ešte nepochopili, že perfektný človek neexistuje a hanbiť sa za seba vo svete plnom rôznorodosti je šialenstvo. Neobmedzujte sa a vyjadrite módu tak, ako chcete!

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!