Kolekcie od značky Festina, ktoré nás v roku 2014 dostali

Chrono Bike Collection 2014

Festina aj tento rok prišla s novinkou už dobre známej kolekcie Chrono Bike Collection. Novou Chrono Bike kolekciou vzdáva hold najdôležitejším cyklistickým pretekom Tour De France, ktorých partnerom je už viac rokov po sebe.

Nezameniteľnú charakteristiku kolekcie Chrono Bike možno nájsť najmä v nových modeloch F16774 a F16775. Tieto pánske chronografy obsahujú technológiu quartz, trojité vrstvené minerálne sklo a antireflexné 44 mm púzdro z nerezovej ocele. Model F16774 má náramok z nerezovej ocele, ktorý má dĺžku 27 mm, zatiaľ čo F16775 má viac športový nádych a náramok hodiniek kombinuje nerezovú oceľ s gumou.

Dizajnérov tohtoročnej Chrono Bike Collection 2014 inšpiroval model skutočného bicykla a mnoho z jeho aspektov pretavili do súčasných modelov kolekcie. Dizajnéri sa držali zásad ako: inovácia, šport, energia, výkon, technológia a kvalita. Spojením týchto vlastností nič nebránilo tomu aby vznikla nová a veľmi úspešná kolekcia hodiniek Festina Chrono Bike 2014.

Boyfriend Collection 2014

Iste ste už počuli o boyfriend style. Dostala sa k vám však aj novinka s akou prišla tento rok Festina? Boyfriend watches. Dámska kolekcia určená ženám, ktoré si boyfriend style obľúbili a teraz majú možnosť doladiť ho ešte aj hodinkami, ktoré budú perfektne ladiť so zvyškom outfitu.

Boyfriend Collection

Vybrať si môžete z viacerých dizajnových modelov. Festina zostala verná dizajnu jej vlastnému a kolekcia dopadla na výbornú.   Modely sú vyrobené z nerezovej ocele v kombinácii so žltým alebo ružovým zlatom ako ideálny doplnok na denné aj večerné nosenie. Okrem rôznych povrchových úprav robí hodinky impozantnými aj veľký 40mm ciferník.

Ak chcete vidieť a byť videná, Boyfriend je kolekcia ako stvorená pre ženy, ktoré milujú žiarivé a impozantné hodinky také ako sú ony samy. K dispozícii sú sú v športovom aj vo viac elegantnom vzhľade, so zirkónmi. Funkčnosť a elegantný štýl je synonymum pre hodinky Festina.

Festina má niekoľko dcérskych spoločností v Nemecku, Francúzsku, Taliansku, Česku alebo Chile. Hodinky sú ešte stále vyrábané vo Švajčiarsku, kde produkuje značku Candido, ale aj v Španielsku, kde vyrába najmä high-endové  modely hodiniek.

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!