Ako vybrať správny darček

Darí sa vám kúpiť šperky pre najbližších, ktoré ich čo najviac potešia? Ak nad výberom ešte stále premýšľate ponúkame vám niekoľko užitočných rád ako vybrať správny darček.

Mali by ste sa trafiť do vkusu obdarovaného, potešiť ho tým a ešte tiež myslieť na cenu darčeka.

Osobnosť a krásu každej ženy dokonale podčiarkne vhodne zvolený šperk. Šperky vyjadrujú módny štýl a sú neodmysliteľným doplnkom každej ženy. Pri výbere šperku si skúste zodpovedať tieto otázky :

  • K akej príležitosti šperk kupujete
  • Aký je vkus obdarovaného
  • Kedy môže šperk nosiť
  • Aký typ šperkov si vybrať

K akej príležitosti šperk kupujete

Chystáte sa priateľku požiadať o ruku, máte výročie svadby, alebo sa jedná o darček k narodeninám, Valentínovi či Vianociam? Všetky tieto okolnosti majú významný vplyv na výber šperku.

šperky

Swarovski šperky sú veľmi populárne a trendy. Swarovski náušnice, prívesok, náramok či Swarovski strieborné prstene sú ideálnou voľbou na každú príležitosť. Žiarivé kryštály potešia každú ženu, či už to bude jemný, alebo extravagantný šperk.

Pri významnejších príležitostiach ako je výročie, svadby, alebo zásnuby navrhujeme zvoliť zlato. So zlatom sa samozrejme spája vyššia cena a možnosť viac farebných variant.

Aký je vkus obdarovaného/ Kedy môže šperk nosiť

Odpoveďou na otázku je všímať si aké šperky a v akých situáciách obdarovaný nosí.

Aký typ šperkov si vybrať

Náušnice – sú praktickým doplnkom každej ženy či už zlaté, alebo strieborné náušnice

Prsteň – darovanie prsteňa, by nemalo byť obyčajným darčekom pre radosť, dáva sa s jasným úmyslom ako symbol záväzku alebo vyznanie lásky. Ak ide o strieborný prsteň, je prípustné ho darovať pre potešenie alebo pri príležitosti narodenín, menín

Prívesok – je vhodný na každodenné nosenie ako doplnok náušníc, je ovplyvnený typom výstrihu

Náhrdelník – ženy ho najradšej nosia v spojení so spoločenskou udalosťou

Náramok – je výborný módny doplnok, ktorý sa hodí ku každej príležitosti, radosť s ním urobíte aj športovo zameranej žene

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!